"Niebo
do wzięcia"

"Dobro
jest dla każdego"

"Jesteś tu wyjątkowy
i niepowtarzalny!"

"Uśmiech duszy po brzegi
Miłością wypełniony…
"

"Dzień z Miłością
to najlepszy dzień"

Aktualności

Młodzieżowy Przegląd Poetycki

04.05.2021

Serdecznie zapraszamy młodzież klas ósmych i szkół średnich do podzielenia się własną twórczością poetycką w ramach Młodzieżowego Przeglądu Poetyckiego pt. „Liryczne uniesienia”.

Spośród nadesłanych utworów wybranych zostanie 20 wierszy, które zostaną zaprezentowane na wieczorze poetyckim „Liryczne uniesienie” 26 listopada 2021 r. A uczestnicy przeglądu otrzymają podziękowanie za udział w przeglądzie i mały upominek.

Na poezję czekamy do 18 czerwca 2021 r.

Regulamin przeglądu

Marszobieg „Żonkilowa Droga”

13.04.2021

W związku ze zbliżającymi się Polami Nadziei na Pomorzu 2021 serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu Marszobieg „Żonkilowa Droga”. Łączymy się w dowolnym miejscu. Startujemy od piątku 23 kwietnia od godz. 9.00 rano, aż do niedzieli 25 kwietnia do północy. Godzina uczestnictwa dowolna.

Spacerujemy, maszerujemy, biegamy. Zaangażujmy rodzinę i przyjaciół do wspólnej zabawy. 

Razem zróbmy coś dobrego dla podopiecznych Pomorskich Hospicjów. Niech dobro zakwitnie wraz z rodzącą się do życia przyrodą. Charytatywna impreza sportowo-rekreacyjna ma na celu zintegrować społeczeństwo i dać możliwość aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, a co ważne każdy może wziąć w niej udział.

Całkowity dochód z marszobiegu zostanie przekazany na Pola Nadziei na Pomorzu 2021, czyli na wsparcie 7 pomorskich hospicjów. Minimalna kwota do wpłaty to 10 zł. 

Rejestracja

Mile widziane zdjęcia czy filmiki z biegu, marszu lub spaceru. Zachęcamy do pamiętania o żółtych akcentach w ubiorze. Materiały swoje prosimy udostępniać na FB z hashtagiem #polanadzieinapomorzu2021marszobieg.

Koordynator: Justyna Sudzik, tel. 885 280 333, mail: fundacja@przytulny-domek.pl

Regulamin marszobiegu

Podziękowanie za udział

 

 

  •  1  10
  • >
  • >>

Partnerzy

Więcej ...

ul. Jowisza 76,
81-601 Gdynia

tel: +48 885 280 333

email: fundacja@przytulny-domek.pl